INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë s’u tha për “sherrin” me MOZZIK, reagon për herë të parë Tayna, ja ç’thotë: Ai është një…

Çfarë s’u tha për “sherrin” me MOZZIK, reagon për herë të parë Tayna, ja ç’thotë: Ai është një…

Publikuar më: 19:36 02-01-2021

Tayna ishte e ftuara e mbrëmjes së puntatës speciale të 1 janarit në “Shiko Kush LUAN” në Top Channel.

Reperja kosovare, Tayna ka treguar hapur se cfarë mendimi ka për disa nga emrat më të njohur të estradës shqiptare.

Tayna e ka identifikuar Elvana Gjatën si divën e Shqipërisë, Flori Mumajesin si zërin e shpirtit, Ledrin si një prej reperave të preferuar, Getinjon si një djalë shumë të mençur dhe të talentuar, ndërsa thumboi dhe Noizyn të cilin e quajti biznesmen. (SHIKO KËTU)

Në lojën ‘Ndaje ose haje’, Tayna i ka kthyer përgjigje edhe reperes Rina Balaj, e cila e ftuar më parë në program pohoi se çdo përplasje të mëparshme e ka lënë në të shkuarën. Tayna pohoi se Rina është një vajzë shumë e mirë dhe e talentuar dhe i bashkohet paqes me të. (SHIKO KËTU)

Mirëpo gjatë kësaj interviste kuptuam edhe se mes saj dhe Mozzik nuk ka asnjë sherr, siç është përfolur së fundi në mediat online.

Kur duhet të komentonte kolegët e saj, fjalët e Taynës për Mozzik ishin këto:

“Djalë tepër tepër i mirë dhe reperi më i suksesshëm për momentin”.

 

Pra, për t’i dhënë fund këtij thashethemi, Tayna ka një vlerësim të sinqertë për Mozzik.

Article Logic
Execution time: 0.0037779808044434