INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss, çfarë ndodhi?! Rina pranoi të bashkëpunonin, tani TAYNA bën deklaratën e PAPRITUR për reperen!

Upss, çfarë ndodhi?! Rina pranoi të bashkëpunonin, tani TAYNA bën deklaratën e PAPRITUR për reperen!

Publikuar më: 14:39 02-01-2021

Pak muaj më parë, Rina Balaj tregoi se mes saj dhe Taynës ishin qetësuar gjakrat. E ftuar tek “Shiko Kush Luan”, kur u pyet nëse do të bashkëpunonte me Taynën, reperja tha se ishte e gatshme për këtë dhe jo vetëm me të, por edhe me këdo tjetër.

Ndërkohë, mbrëmjen e djeshme, ishte Tayna e ftuar në “Shiko kush luan”, ku i është bërë e njëjta pyetje për Rinën. Reperja ka treguar se mes tyre nuk ka asgjë dhe se ka qenë e gjitha një keqkuptim.

Madje nuk i kurseu as lëvdatat, pasi tha se Rina është këngëtare e mirë.

E ngacmuar nga Luana, reperja pranoi se diss-et dhe thumbimet mes këngëtarëve ndodhin zakonisht për shoë, nisur edhe nga vetë emri “shoëbizz”.

“Gjithçka ka qenë keqkuptim së pari. Edhe nuk kam kurrgja me ta. Duket se është shumë vajzë e mirë, këngëtare e mirë…kështuqë paqe,”- u shpreh Tayna.

 

Article Logic
Execution time: 0.0036559104919434