INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse vallë?! Belinda nxjerr “të palarat”, tregon çfarë ndodhte në prapaskenat e emisionit: Ndihesha e ofenduar nga Ermali…

Pse vallë?! Belinda nxjerr “të palarat”, tregon çfarë ndodhte në prapaskenat e emisionit: Ndihesha e ofenduar nga Ermali…

Publikuar më: 18:35 02-01-2021

Modelja Belinda Dragoti, u bë e famshme rreth dy vite mëparë, kur zëvendesoi bjonden Kejvina Kthella, në emisionin ‘Xing’.

E ftuar së fundmi në ‘Glamour Zone’ Belinda si asnjëherë më parë tregoi disa prapaskena, për moderatoren, si pjesë e rubrikës ‘Pyetje Hot’. E pyetur nëse është ndjerë ndonjëherë e ofenduar, Belinda u shpreh se po.

‘Po, në fillimet e emisionit, ndihesha e ofenduar për cdo gjë. Ermalit i merrja cdo gjë për keq, dhe në prapaskenë më thoshte: ‘Po bëjmë shaka, për emisionin, mos u ofendo’ (qesh). Më pas, kur u njohëm nuk i merrja më asgjë për keq.’- është shprehur Belinda.

Article Logic
Execution time: 0.0033369064331055