INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë rregulli duhet të ndiqni për t’u bërë i pasur?! Noizy ju vjen në ndihmë me këtë FOTO

Çfarë rregulli duhet të ndiqni për t’u bërë i pasur?! Noizy ju vjen në ndihmë me këtë FOTO

Publikuar më: 13:46 04-04-2019

Noizy është një ndër reperët më të mirë shqiptarë dhe gjithmonë është në qendër të vëmendjes të publikut, si për projektet muzikore ashtu edhe për jetën personale. Ai ka një numër të madh fansash dhe koncertet e tij janë të tejmbushura.

Noizy është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon foto e video të ndryshme si nga profesioni ashtu edhe nga jeta personale. Së fundmi ai ka bërë një postim ku ka dhënë një mesazh i cili mund të jetë i vlefshëm për shumë persona.

Reperi ka publikuar një shprehje të Warren Buffet i cili thotë: “Në botën e parasë dhe financave ekzistojnë vetëm dy rregulla fondamentale: e para, të fitosh gjithnjë sa më shumë para dhe e dyta, të mos harrosh kurrë rregullin e parë”.

buffet.png

Article Logic
Execution time: 0.0034990310668945