INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po tani kush e ka fajin? NOIZY sërish SHERR me Oriola Marashin?! Ky DETAJ po na ÇUDIT të gjithëve! [FOTO]

Po tani kush e ka fajin? NOIZY sërish SHERR me Oriola Marashin?! Ky DETAJ po na ÇUDIT të gjithëve! [FOTO]

Publikuar më: 17:13 03-04-2019

Noizy dhe Oriola Marashi kanë qenë gjithnjë të komentuar për shoqërinë e tyre që nisi 2 vite më parë. Dyshja shiheshin shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe u tha se Oriola do të publikonte një këngë që do të mbante markën e OTR.

Mirëpo mes Noizyt dhe Oriolës duket se ka ndodhur një tjetër zënkë si ajo që ndodhi para disa muajsh kur hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami. 

Pasi u tha se kanë bërë sherr, ata filluan të ndiqnin njëri-tjetrin në Instagram dhe Noizy publikoi një foto ku shkroi “Kaq ishte” dhe vendosi emoji duke qeshur me lot. 

kaq.jpg

 

Por teksa i hodhëm një sy instagramit të tyre, ata nuk ndiqen sërish në këtë rrjet social. Por çfarë të ketë ndodhur tani?

Arsyeja e kësaj zenke nuk dihet, por të paktën ata nuk kanë fshirë nga Instagrami fotot që kanë bashkë.

 

collagedae.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033180713653564