INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndryshimi! Përveç emisionit, zbulohet ku tjetër e kemi parë konkurrenten e PËRPUTHEN 3!

Çfarë ndryshimi! Përveç emisionit, zbulohet ku tjetër e kemi parë konkurrenten e PËRPUTHEN 3!

Publikuar më: 14:36 14-09-2021

Një pjesë e madhe e konkurrentëve të ‘’Për’puthen 2’’ ishin të panjohur para se të futeshin në program për t’ju futur muzikës pasi u bënë të famshëm. Ndryshe nga ta, konkurrentja e re e sezonit të tretë kishte provuar këngën që para se të bëhej pjesë e programit.

Bëhet fjalë për Alvisën, e cila me dukjen e saj seksi ‘’çmendi’’ meshkujt në program por edhe ata shikues nga ekrani. Konkurrenten e paskemi parë edhe më herët në ekran si pjesë e talent show ‘’X Factor’’.

Ne rrjet po qarkullon një video teksa vite me parë Alvisa ka konkurruar në spektakël dhe duket tërësisht ndryshe nga sot.

 

Article Logic
Execution time: 0.0045220851898193