INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi? Kiara Tito i rikthehet dashurisë së vjetër: Jam lënduar…

Çfarë ndodhi? Kiara Tito i rikthehet dashurisë së vjetër: Jam lënduar…

Publikuar më: 12:31 23-01-2023

Megjithëse asnjëherë nuk e kishte pranuar publikisht se është në një romancë me Butrint Imerin, sot Kiara Tito rrëfen se fakti që ka pasur një lidhje publike ka qenë shumë presion për të.

Në fakt në rrjet qarkulluan kohë më parë shumë aludime dhe foto të ish-çiftit, por asnjëri nga ata nuk e kishte pranuar publikisht lidhjen. Konfirmimi i vetëm erdhi shumë kohë pas ndarjes, fillimisht nga Butrinti në një intervistë dhe më pas nga Kiara në “BBV.”

Së fundmi, në një bisedë me Maestron, Kiara ka shprehur se lidhja publike që ka pasur me Butrintin, ka ngjallur shpesh debate mes tyre dhe i ka mbetur si “mini-traumë”.

“Ajo ka qenë dashuria ime e parë, hera e parë që kam ndjerë për dikë. Ka qenë një presion shumë i madh dhe isha vetëm 20 vjeç. Ka qenë në qendër të vëmendjes dhe shumë herë më ka prishur punë me atë kjo gjë. Prandaj kam disa mini-trauma nga e kaluara, se jam lënduar vetë”-tha Kiara.

Një surprizë e madhe u paralajmërua për ditëlindjen e moderatores Kiara Tito, në Prime-in e së martës në “Big Brother Vip Albania.” Dhe në fakt kështu ndodhi! Luiz Ejlli e surprizoi moderatoren në ditën e saj të lindjes dhe i dedikoi një këngë romantike.

Article Logic
Execution time: 0.0033841133117676