INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Burak Özçivit nga partnerja e tij Fahriye Evcen? Ky DETAJ i thotë të gjitha! [FOTO]

Burak Özçivit nga partnerja e tij Fahriye Evcen? Ky DETAJ i thotë të gjitha! [FOTO]

Publikuar më: 13:30 25-09-2020

Çifti i njohur i showbizit turk, Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Ata janë jo vetëm shumë të ndjekur, por shpesh flitet për jetën e tyre në media.

Javët e fundit ata janë vendosur në qendër të vëmendjes pasi po përfliten se ata po shkojnë drejt divorcit dhe nuk është hera e parë që diçka e tillë flitet në lidhje me ta. Mesa duket këto janë fjalë boshe dhe të pabazuara dhe ka qenë Fahriye ajo që ka shuar të gjithë zërat.

Burak ka postuar një foto me të voglin e tyre dhe vëmendjen e mori komenti i Fahriye, e cila shkruan ‘Qetësi’, për të treguar se ata i falin paqe e qetësi. Një mesazh i tillë tregon vetëm dashuri mes çiftit, ndërkohë që duket se gjithçka tjetër janë fjalë boshe.

View this post on Instagram

??

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

Article Logic
Execution time: 0.0028800964355469