INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Braçe lëshon gojën...

Braçe lëshon gojën...

Publikuar më: 11:11 12-04-2018

Deputeti Erion Braçe nuk u la nga opozita të fliste nga foltorja, por u ngrit nga vendi dhe pasi ngriti akuza të forta kundrejt Bashës, tha se vetë është në krah të banorëve që atyre t’u ulet taksa e Rrugës së Kombit. Ai foli dhe për TVSH-në për biznesin e vogël, ku përmes një batute tha: Tatimi s’është për Nikollaq Neranxin që nxjerr Basha. Basha s’di tabelën e shumëzimit.

Në fund të fjalës ai lëshoi dhe gojën, ku tha se: Duan të përdorin të pamundurit për by..n e tyre.

 

Article Logic
Execution time: 0.0034499168395996