INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ruçi nis përjashtimet e deputetëve të djathtë nga kuvendi

Ruçi nis përjashtimet e deputetëve të djathtë nga kuvendi

Publikuar më: 11:20 12-04-2018

Pas incidenteve në kuvend, Gramoz Ruçi morri masat e para. Ku Flamur Noka, Ervin Saliani e më pas Klevis Balliu janë përjashtuar dhe Ruçi kërkoi ndihmën e punonjësve të gardës që t’i shoqërojnë ata jashtë sallës. Noka i hodhi miell Ramës, ndërsa të tjerët hodhën shishe dhe vezë. Kreu i Kuvendit i kërkoi Byrosë që të marrë masa të ashpra kundrejt deputetëve të PD-së.

Article Logic
Execution time: 0.0032451152801514