INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Berisha ngre tonet, Rama jashtë është tr.p!

Berisha ngre tonet, Rama jashtë është tr.p!

Publikuar më: 11:29 12-04-2018

Sali Berisha ka kërkuar përjashtimin Ramës nga seanca e Kuvendit dhe shtoi se duhet nxjerrin jashtë njeriun, që ofendoi shqiptarët.

“Nxirre jashtë njeriun, që ofendoi të gjithë shqiptarët. Tr.p, tr.p dhe vetëm tr.p. Nxirre jashtë, njeriun, që urren Kukësin, siç urrente babai i tij, Havzi Nelën. Nxirre jashtë, se do ta nxjerrë parlamenti jashtë. Kjo është fjala ime!” tha Berisha.

Article Logic
Execution time: 0.0034019947052002