INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bora konfirmoi ribashkimin me Donaldin, Beatrix Ramosaj REAGON për herë të parë

Bora konfirmoi ribashkimin me Donaldin, Beatrix Ramosaj REAGON për herë të parë

Publikuar më: 21:26 29-09-2022

Pasi Bora konfirmoi ribashkimin me Donaldin duke publikuar një foto pranë tij, të gjithë po prisnin një reagim nga Beatrix Ramosaj. Mirëpo këngëtarja heshti për dy ditë dhe vetëm së fundmi është bërë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar në Instagram disa foto ku shfaqet në super formë dhe e kuruar deri në detaj. Beatrix nuk e ka kursyer as një mbishkrim pikant, i cili është parë si thumb.

“Krejt toksinat Ramosaj ty t’i shëron”, ka shkruar këngëtarja.

5A839177 3DEF 4731 8153 A76868D69629

 

Article Logic
Execution time: 0.0028290748596191