INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Big Basta dhe Vesa Luma puthen në buzë, reagimi i djalit kur i pa do ju shkrijë së qeshuri! [VIDEO]

Big Basta dhe Vesa Luma puthen në buzë, reagimi i djalit kur i pa do ju shkrijë së qeshuri! [VIDEO]

Publikuar më: 12:02 25-06-2019

Vesa Luma është një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të dashura për publikun Shqiptar. Ajo ka krijuar një familje të lumtur së bashku me reperin e njohur Big Basta, të cilët kanë një djalë 3-vjeçar.

Para se Vesa të bënte videon çifti kishin shkëmbyer një puthje, por reagimi i Lian na shkriu së qeshuri. Këngëtarja ka postuar një video në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory, ku shihet së bashku me djalin e saj, e cila po e ngacmonte atë duke e pyetur me të qeshur se çfarë pa.

“E paska ngrënë babi mamin”-shkruan Vesa fjalët e të birit në videon e publikuar në Instastory.

Kështuqë ju bëjmë thirrje të gjithë prindërve, kujdes kur putheni në sy të fëmijëve!

 

65371350_633079250494579_6645588914847228775_n-1 from sonila on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0076367855072021