INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lian mbush sot 3-vjeç. Vesa Luma emocionon me fjalët e saj për të birin… [FOTO]

Lian mbush sot 3-vjeç. Vesa Luma emocionon me fjalët e saj për të birin… [FOTO]

Publikuar më: 10:12 29-05-2019

Vesa Luma është një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të dashura për publikun Shqiptar.

Ajo ka krijuar një familje të lumtur së bashku me reperin e njohur Big Basta, të cilët kanë një djalë.

Vogëlushi i tyre Lian mbush sot 3 vjeç dhe Vesa nuk ka pritur gjatë për t’i bërë një urim special në ditën e tij të lindjes.

Vesa shprehet se është mami më e lumtur në botë për mrekullinë që i ka falur Zoti, pas ardhjes në jetë të Lian-it të vogël:

“Engjëlli im mbushi 3 vjeç sot. Urime ditëlindjen Liani im, jeta ime❤️ Faleminderit Zot për këtë mrekulli që me ke falur❤️Jam nëna më e lumtur në botë! Të kesh shëndet fat e lumturinë e kësaj bote gjithmonë!”- shkruan Vesa në Instagram.
Për një rikujtim, Big Basta ëshë zhvendosur që të punojë në Zelandën e Re ku dhe ditëlindja e Lian i gjeti të bashkuar Vesën dhe Big Bastën, pasi bashkëshortja e tij kishte muaj që ishte kthyer në Kosovë.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0089840888977051