INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Beyonce feston sot 37 vjetorin e lindjes dhe LUANA Vjollca ka një urim special për të [FOTO]

Beyonce feston sot 37 vjetorin e lindjes dhe LUANA Vjollca ka një urim special për të [FOTO]

Publikuar më: 12:06 04-09-2018

Mbretëresha e muzikës pop Beyonce feston sot 37 vjetorin e lindjes. Të shumta kanë qenë urimet për të duke i theksuar edhe kontributin që ajo ka dhënë në muzikë. 

Por ditëlindja e Beyonce nuk do kalonte në heshtje edhe nga moderatorja seksi Luana Vjollca. Mesa duket Beyonce është e preferuara e Luanës dhe ajo ka vendosur që ta urojë për ditëlindje duke postuar një foto shumë seksi në plazh. Ajo sigurisht që ka mundur të djegë rrjetin me këtë foto. Shpresojmë që këtë foto ta shohë edhe Beyonce dhe ta falenderojë për urimin.

Të paktën një gjë të përbashkët e kanë: të dyja janë virgjëresha në horoskop.

 

tdyh.png

Article Logic
Execution time: 0.0030770301818848