INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bëri xhiron e botës dhe rrjeti ''u çmend'', tifozja seksi tregon arsyen pse u fut në finalen e Champions: E bëra vetëm për...[FOTO]

Bëri xhiron e botës dhe rrjeti ''u çmend'', tifozja seksi tregon arsyen pse u fut në finalen e Champions: E bëra vetëm për...[FOTO]

Publikuar më: 12:51 05-06-2019

Kinsley Wolanski u bë një nga vajzat më të njohura në rrjetet sociale në vetëm pak minuta, pas marshimit të famshëm në fushën e lojës gjatë finales së Ligës së Kampionëve. Biondja me format seksi, provokoi duke u futur në fushën e blertë, ndërkohë që kjo skenë e modeles kishte si qëllim promovimin e “Vitaly Uncensured”, një faqe në internet që ka përmbajtje erotike.

Dhe rezultatet ishin vërtet befasuese! Kjo faqe është faqja “trending” numër 1 në botë dhe kapi shifrën e 10 milion “Subscribers” në Youtube.

Pasi bëri xhiron e rrjetin, 22-vjeçarja ka vendosur të flasë për këtë gjest të saj.

“Unë nuk mund të imagjinoja gjithçka që do të më ndodhte. Ndihem mirë dhe jam shumë mirënjohëse”, tha bukuroshja ruse.

Ajo shpjegoi se pse vendosi ta bënte këtë. “E bëra atë vetëm për të provuar diçka të re dhe për të dalë nga zona e rehatisë. Dua atë ndjenjë, adrenalinën duke rrjedhur nëpër venat. Nuk mund të mendoj kurrë se do të merrja shumë mesazhe mbështetjeje dhe e gjitha kjo është e pabesueshme”, tha modelja për “Mirror”.

talie.png

Article Logic
Execution time: 0.0030219554901123