INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo ishte arsyeja? Tifozja seksi “çmendi” rrjetin, por të dashurit të saj i ndodh ÇUDIA! Ja si reagon ai para miliona njerëzve [FOTO]

Kjo ishte arsyeja? Tifozja seksi “çmendi” rrjetin, por të dashurit të saj i ndodh ÇUDIA! Ja si reagon ai para miliona njerëzve [FOTO]

Publikuar më: 13:53 04-06-2019

Kinsey Wolanski kapi majat e famës thjesht me një kalim në fushë, teksa zhvillohej finalja e Champions League mes Tottenham dhe Liverpool, në Madrid të Spanjës.

Modelja ruse është e lidhur me Vitaly Zdorovetskiy, i cili është i famshëm për videot e tij me femra provokuese në Youtube.

E gjithë kjo skenë është ideuar për të marrë vëmendjen e të gjithë botës, të cilën çifti rus kërkonte ta drejtonte tek “Website” “Vitaly Uncensured”, një faqe në internet që është për të rritur, për shkak të përmbajtjes erotike.

Dhe në fakt kështu ndodhi. Pikërisht kjo faqe është “trending” numër 1 në botë dhe kapën shifrën e 10 milion “Subscribers” në Youtube. Këtë lajm e dhe Vitaly me një postim në Instagram ku u shpreh se e dashura e tij “theu rrjetin”.

Article Logic
Execution time: 0.0098788738250732