INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U fut në fushën e finales dhe morën vendimin DRASTIK ndaj saj, por UEFA i bën dhuratën e papritur tifozes seksi [FOTO]

U fut në fushën e finales dhe morën vendimin DRASTIK ndaj saj, por UEFA i bën dhuratën e papritur tifozes seksi [FOTO]

Publikuar më: 11:20 04-06-2019

Tifozja seksi që u fut në fushë në finalen e Champions League, Kinsi Volanski, përveç famës që mori në pak orë, ka marrë edhe një dhuratë tjetër.

22-vjeçarja që “vodhi shfaqjen” mbrëmjen e së shtunës, teksa u fut në fushën e “Wanda Metropolitano”, ka postuar ditën e sotme një biletë VIP nga finalja mes Liverpulit dhe Totenhemit, e cila kishte ardhur në një kuti xhami nga një punonjës i UEFA-s.

Vetë Kinsi, nëpërmjet një video të postuar në “Twitter”, tregon biletën që ka marrë dhuratë si kujtim, dhe shkruan: “Ai djali i ëmbël që punon për UEFA më dha këtë pllakën në aeroport”.

det.jpg

Article Logic
Execution time: 0.010460138320923