INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bebe Rexha ''çmend'' rrjetin me fotot HOT, Noizy nuk përmbahet, ''e gjuan'' publikisht

Bebe Rexha ''çmend'' rrjetin me fotot HOT, Noizy nuk përmbahet, ''e gjuan'' publikisht

Publikuar më: 16:29 16-02-2021

Së fundmi këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka publikuar dy foto mjaft provokuese ku dukej joshëse me të brendshme të kuqe. Ajo ka pozuar në kuzhinë ku ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, përfshirë këtu edhe të reperit të njohur Noizyt.

“Duke i bërë mëngjes mashkullit tim”, ka qenë mbishkrimi i Bebes në këto foto.

Noizy mesa duket është tunduar nga këto foto dhe i ka komentuar këngëtares: Vakt i plotë dhe ëmbëlsirë. Shprehje që përdoret për t’i thënë dikujt “je e ngrënshme”.

Screenshot_3-9.jpg

 

Nuk është hera e parë që reperi i komenton Bebe Rexhës nëpër postimet e saj në rrjetet sociale.

Article Logic
Execution time: 0.0036399364471436