INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bashkëpunimi i Eleni Foureira me Snoop Dog na fiksoi të gjithëve, por ja ku e kemi dëgjuar më parë [VIDEO]

Bashkëpunimi i Eleni Foureira me Snoop Dog na fiksoi të gjithëve, por ja ku e kemi dëgjuar më parë [VIDEO]

Publikuar më: 12:07 06-04-2019

Eleni Foureira ka publikuar projektin e ri, në duet me reperin e famshëm Snoop Dogg dhe KAAN.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka lançuar këngën e re me titull “Sirens”, ku Eleni këndon vetëm pjesën e refrenit, e cila na u duk shumë familjare sapo e dëgjuam dhe ja përse.

Refreni i këngës është një rikthim i hitit të vitit 1994, “Sweet Dreams” nga Eurythmics. Gjithashtu edhe muzika është një remiks e muzikës së asaj kënge.

Article Logic
Execution time: 0.0044138431549072