INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Arsyen e di ti…'/ Olsi Bylyku i dedikoi këngë ndarjes së tyre, reagon Egli

'Arsyen e di ti…'/ Olsi Bylyku i dedikoi këngë ndarjes së tyre, reagon Egli

Publikuar më: 12:30 21-05-2023

Tashmë të gjithë e mësuan se Olsi Bylyku dhe Egli janë ndarë e madje për këtë u bë dhe një këngë. Dje aktori publikoi bashkëpunimin e tij me Elgit Dodën të titulluar “A pyete” ku me anë të vargjeve duket sikur flet për herë të parë për ndarjen.

“Arsyen ti e di ndaj plaga është pa kurë, ti më njeh unë s’kam lot po e mbaj nën lëkurë. Debatet s’patën urë e nuk tentuam më kurrë”, këndon ndër të tjera Olsi.
 

E si për çudi, ish-partnerja i ktheu përgjigje. Sot, përmes një video që postoi në “instastory”, Egli vuri në sfond këngën “Due Vite” nga Marco Mengoni. 

“Po gabohesh dhe ti e di”, është një pjesë që Egli ka shkëputur nga kënga.

Kjo u mor si një përgjigje nga ish- partnerja e Olsit, e cila ende s’ka folur publikisht për ndarjen e tyre. Kujtojmë se ishin fotot e fshira të çiftit në “Instagram” ato që ngritën më shumë dyshimet për ndarje, e më pas mungesa e urimit të ditëlindjes nga ana e Eglit, ishte ajo që i vuri “vulën”.

Article Logic
Execution time: 0.0039768218994141