INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e humbisni ‘gafën’ e rradhës të Dea Mishel: Amos është princ sepse…

Mos e humbisni ‘gafën’ e rradhës të Dea Mishel: Amos është princ sepse…

Publikuar më: 15:38 20-05-2023

E ftuar në “Më lër të flas” Dea Mishel nuk shpëtoi pa u pyetur rreth Amos Zaharias, me të cilin ishte shumë e afërt në “BBV”. Teksa po tregohej diplomate, ajo rreshtoi cilësitë më të mira për të, ndër to edhe princ vetëm se është vëllai i princeshës shqiptare Elia Zaharias.

“Vëllai i princeshës është princ”, u shpreh Dea e cila e kuptoi gafën dhe nisi të qeshë. Ndër të tjera ajo tha se me Amosin jashtë “BBV” nuk ka asgjë më shumë se miqësi.

Article Logic
Execution time: 0.0036649703979492