INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arbana Osmani shtatzënë, partneri i saj Eduarti i ka planet e qarta për fëmijën: Nëse është djalë…[FOTO]

Arbana Osmani shtatzënë, partneri i saj Eduarti i ka planet e qarta për fëmijën: Nëse është djalë…[FOTO]

Publikuar më: 18:08 10-05-2020

Para pak ditësh, me rastin e ditëlindjes së saj dhe partnerit, Eduart Grishaj, Arbana Osmani njoftoi që është shtatzënë. Përmes një urimi në rrjetet sociale, Arbana e uroi Eduartin për faktin që do të bëhet baba.

Ndërkohë që të gjithë janë kuriozë të dinë nëse moderatorja po pret djalë ose vajzë, regjisori i njohur i ka mjaft të qarta planet për fëmijën që Arbana do të sjellë në jetë.

I ftuar në “E diell”, Grishaj tha se nëse fëmija do të jetë vazjë, ai ka menduar që ajo të bëhet regjisore si vetë Grishaj, ndërsa në se do të dalë djalë, do të bëhet futbollist.

“Nëse do të jetë vajzë, dëshiroj që të bëhet regjizore, njësoj si unë. Nëse është djalë, do të kisha dëshirë të bëhej futbollist,”– tha Grishaj.

Eduarti e paska ndarë mendjen, ndërsa nuk e dimë çfarë mendon Arbana për këtë.

BDFB.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033931732177734