INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Alba Hoxha shet mend me elasticitetin, por ndjekësit fiksohen pas këtij detaji! ‘Shumë sexy, por shumë zhul, laji…’ [FOTO]

Alba Hoxha shet mend me elasticitetin, por ndjekësit fiksohen pas këtij detaji! ‘Shumë sexy, por shumë zhul, laji…’ [FOTO]

Publikuar më: 16:23 06-10-2018

Ajo është një prej balerinave më të komentuara në showbiz-in shqipta, jo vetëmsepse është mjaft simpatike, dhe për shkak të lidhjes së saj me Albi Nakon, por shpesh alba Hoxha bën mjaft zhurmë dhe me fotot e videot që poston në rrjetet sociale. 

Së fundmi Alba ka postuar një video në Instagram nga shtëpia e saj.

Nga video shihet se balerina ka hapur dollapin, ka marrë ëmbëlsirën dhe e ka mbyllur me këmbë.

Por fansat nuk u fokusuan në mbylljen e dollapit që bëri balerina, por tek çorapet e bardha që mbante veshur ajo.

’ Krejt e mir sexy dhe shum elastike je veq tkeqen vllaj laj qik qorapet se ta kan dhje punen. Po punë bën ndonjeherë moj laj dyshemen qe mos dalin corapet zhul, pise, bëni dhe si të pastër pale, vipa leshi ju, zhulsa’ kanë qënë disa nga komentet e bera për balerinën nga ndjekësit e saj.

Komenteve të cilat balerina ka preferuar të mos ju kthej përgjigje.

alba1.jpg

alba2.jpg

alba3.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.00341796875