INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Alba Hoxha publikon videon ku bën kërcimin provokues, shoqja i bën atë që të gjithë ua kemi bërë shokëve tanë! [FOTO]

Alba Hoxha publikon videon ku bën kërcimin provokues, shoqja i bën atë që të gjithë ua kemi bërë shokëve tanë! [FOTO]

Publikuar më: 19:32 26-08-2018

Apo nuk ju ka ndodhur?! 

Balerina e njohur Alba Hoxha është një ndër femrat më të ndjekura dhe më të përfolura kohët e fundit, veçanërisht për lajmet lidhur me Albi Nakon.

Alba është shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar foto edhe video nga e përditshmja e saj. Ditën e sotme ajo ka publikuar një video duke kërcyer nën ritmin e këngës së Elvana Gjatës, por një mikeshë vjen edhe e hedh në pishinë. Të gjithë e kemi bërë këtë veprim të paktën një herë në jetë si shaka mes miqsh kur kemi qenë në pishinë. Por shpresojmë që Albës të mos i ketë ngelur hatri. 

Duke festuar fillimin e sezonit te ri Dance with me ? @elvanagjataaaa

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

 

Article Logic
Execution time: 0.0038161277770996