INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tayna po ‘çmend’ dhe burrat e martuar tani! Shihni se çfarë i thonë [VIDEO]

Tayna po ‘çmend’ dhe burrat e martuar tani! Shihni se çfarë i thonë [VIDEO]

Publikuar më: 16:01 06-10-2018

Ajo ka arritur majat e suksesit në muzikën shqiptare me një shpejtësi marramendëse.

Tayna është kthyer në një prej repereve më të preferuara si nga të rinjtë, por së fundmi Tayna duket se preferohet dhe nga burrat më të mëdhenj.

Në mbrëmjen e sotmë ajo është ftuar në ‘Xing me Ermalin’ ku ka ngritur në këmbë publikun me këngët e saj dhe duelin e ‘diss-eve’ me moderatorin Ermal Mamaqi.

Në videon e postuar nga Ermali ajo tregon për propozimin më të çuditshëm që ka marrë nga një burrë i martuar.

’Unë dua të martohem me ty, dua të lë graun për ty’- i ka thënë ai reperes.

 

View this post on Instagram

Neser @tayna ne Xing me Ermalin. Ora 21:40 ne tv Klan.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Article Logic
Execution time: 0.0036220550537109