INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aktorja juaj e preferuar turke këndon këtë këngë të kësaj shqiptareje [VIDEO]

Aktorja juaj e preferuar turke këndon këtë këngë të kësaj shqiptareje [VIDEO]

Publikuar më: 17:02 20-07-2018

Meryem Uzerli është një aktore turke mjaft e njohur për gjithë shqiptar si 'Sulltanesha Hürrem' në serialin “Sulejmani i Madhërishëm “ . Se fundmi ajo ka postuar një story në instagram ku shihet të këndojë këngën e një shqiptareje dhe bëhet fjalë për Dua Lipë. Në sfond dëgjohet “One kiss “, kënga E Duas në bashkëpunim me Calvin Harris, e cila është nominuar edhe në MTV./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093650817871094
    array(1) { ["section"]=> string(81) "aktorja-juaj-e-preferuar-turke-kendon-kete-kenge-te-kesaj-shqiptareje-video-65847" }