INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW sa bukur! Edhe Dua Lipa ka diçka për t’i thënë Era Istrefit në INSTAGRAM, shihni si ia kthen ajo [FOTO]

WOW sa bukur! Edhe Dua Lipa ka diçka për t’i thënë Era Istrefit në INSTAGRAM, shihni si ia kthen ajo [FOTO]

Publikuar më: 18:48 15-07-2018

Momenti i performancës së Era Istrefit në hapjen e finales së Botërorit ishte i paharrueshëm. Kështu u shpreh vet këngëtarja në një postim të fundit në Instagram.

”Ne performuam këngën e Kupës së Botës bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam, moment i paharrueshëm”, ka shkruar këngëtarja shqiptare bashkëngjitur fotos së postuar. Ajo mori shumë pëlqime dhe komente pozitive, por më të bukurin zgjodhëm atë të Dua Lipës, koment të cilin ndoshta se prisnit.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore i ka komentuar jo vetëm një herë, por 3 herë në foto duke i thënë: Bravo Era!

E sigurisht që Era nuk mund të mos i kthente përgjigje dhe ia ktheu: Faleminderit Dua LIPA, Të DUA! 

Sa mirë kur këngëtaret shqiptare mbështesin njëra-tjetrën!

36695906_2058dasdasda46650078222_4188307190567665664_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032720565795898