INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksident në Divjakë! Ndiqni hajdutët ndërron jetë 57-vjeçari, rëndë i biri

Aksident në Divjakë! Ndiqni hajdutët ndërron jetë 57-vjeçari, rëndë i biri

Publikuar më: 08:19 16-07-2019

Një 57 vjeçar, mbeti i vdekur, këtë mëngjes në Divjakë, ndërsa u plagos edhe djali i tij, R.Muça.

Agim Muça po drejtonte mjetin me shumë shpejtësi, pasi ishte në ndjekje të hajdutëve që i kishin vjedhur lopën.

Mësohet se ai ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe vdiq menjëhershme. Kurse djali i viktimës u dërgua në spitalin e Lushnjës dhe po merr trajtim mjekësor.

Ngjarja ka ndodhur ka rreth orës 05:30, në vendin e quajtur “Tre urat” Çermë Sektor. Sakaq, policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084099769592285
    array(1) { ["section"]=> string(74) "aksident-ne-divjake-nderron-jete-57-vjecari-ne-gjendje-te-rende-i-bi-98662" }