INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një fouristradë përplaset ''kokë më kokë'' me benzin, ka disa të lënduar

Një fouristradë përplaset ''kokë më kokë'' me benzin, ka disa të lënduar

Publikuar më: 08:34 15-07-2019

Që në mëngjes ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë, në rrugën pranë fshatit Derviçan.

Një fouristradë dhe një benz janë përplasur kokë më kokë. Mësohet se nga përplasja e fortë fouristrada ka përfunduar jashtë rruge.
Raportohet se kanë mbetur të plagosur 5 persona, mes tyre dhe një fëmijë identitetet e të cilëve ende nuk dihet.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë drejt spitalit. Më rëndë paraqitet gjëndja e fëmijës 5 vjeç. Policia ka arritur në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027680397033691
    array(1) { ["section"]=> string(73) "nje-fouristrade-perplaset-koke-me-koke-me-benzin-ka-disa-te-lenduar-98585" }