INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksident me vdekje! Ja ku ka ndodhur ngjarja e rëndë

Aksident me vdekje! Ja ku ka ndodhur ngjarja e rëndë

Publikuar më: 10:04 24-08-2019

Një aksident tragjik u regjistrua pak më parë në aksin Levan-Tepelenë.

Dy persona që udhëtonin me motorr janë përplasur keq dhe fatkeqësisht njëri prej tyre ka humbur jetën në vend, ndërsa tjetri është plagosur.

I lënduari u transportua menjëherë në Spitalin e Fierit. Policia ende nuk ka zbardhur shkaqet e aksidentit, por dyshohet se shpejtësia mund të ketë qënë tej normave të lejuara.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085530281066895
    array(1) { ["section"]=> string(58) "aksident-me-vdekje-ja-ku-ka-ndodhur-ngjarja-e-rende-101003" }