INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksident i tmerrshëm që në mëngjes. Nga përplasja e tre makinave në gjendje të rëndë 4 persona

Aksident i tmerrshëm që në mëngjes. Nga përplasja e tre makinave në gjendje të rëndë 4 persona

Publikuar më: 08:44 22-08-2019

Tre makina janë përplasur mëngjesin e sotëm, duke plagosur rëndë 4 persona. Aksidenti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Balldre të Lezhës.

Siç është mësuar, tre automjetet janë përplasur dhe kanë devijuar nga rruga. Siç duket edhe nga fotot nga vendi i ngjarjes automjetet janë pothuaj të shkatërruar.
Ndërkohë, 4 personat që ndodheshin në to janë transportuar në gjendje të rëndë në Spitalin e Lezhës.

 aksidenti_2.PNG

aksident_4.PNG

aksidenti_ne_lezhe.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085318088531494
    array(1) { ["section"]=> string(100) "aksident-i-tmerrshem-qe-ne-mengjes-nga-perplasja-e-tre-makinave-ne-gjendje-te-rende-4-persona-100907" }