INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksident i rëndë në Shkodër, kamioni përplas motorin [FOTO]

Aksident i rëndë në Shkodër, kamioni përplas motorin [FOTO]

Publikuar më: 09:25 19-04-2019

Një kamion ka përplasur paraditen e sotme një motor në Melgushë, në aksin Shkodër-Bushat, duke lënë të plagosur rëndë një person.

Mësohet se i aksidentuari ka qenë duke udhëtuar me motor, kur është përplasur nga kamioni.

Raportohet se i plagosuri është identifikuar si shtetasi Zef Paloka, rreth 60 vjeç.

Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e Shkodrës dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

kamioni.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0036690235137939