INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Analisti zbulon një të vërtetë të hidhur, deputetët kanë sjellë para nga prostitutat

Analisti zbulon një të vërtetë të hidhur, deputetët kanë sjellë para nga prostitutat

Publikuar më: 08:21 19-04-2019

Pastrimi dhe transporti i parave të pista ishte një nga nëntemat e bisedës në Opinion. Teksa ish kreu emergjencave civile, Shemsi Prençi deklaroi në se deputetë të Parlamentit kanë sjellë në Shqipëri para të kriminelëve shqiptarë nga jashtë vendi, analisti Lorenc Vangjeli jo vetëm që e mbështeti, por dhe përforëcoi.

Ai tregoi dhe se sa kanë fituar këta deputetët nga ky transport.
“E konfirmoj një gjë të tillë, deputetë më pasaportë diplomatike që nuk e kishin për turp të sillnin para nga prostitucioni dhe nga trafiku i drogës. Përqindjet fillonin nga 2-3 përqind fillimisht nga Zvicra, vete më parë dhe sot ka vajtur deri në 15 për qind, për fitimet”, tha Vangjeli.

Article Logic
Execution time: 0.0028328895568848