INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“A ke bërë seks me Antonelën?”/ I bëjnë pyetjen e sikletshme në emision, ja si përgjigjet Atdheu!

“A ke bërë seks me Antonelën?”/ I bëjnë pyetjen e sikletshme në emision, ja si përgjigjet Atdheu!

Publikuar më: 22:33 04-05-2021

Antonela dhe Atdheu janë dy prej personazheve më të përfolur në “Përputhen”

Atdheu u kthye sërish pas një sherri që pati me Antonelën dhe tani janë më të afërt se kurrë duke u frekuentuar gjithnjë e më shpesh me njëri tjetrin.

Aq të afërt janë treguar me njëri tjetrin ata të dy, saqë fansat po mendojnë se mes tyre mund të ketë ndodhur diçka më tepër.

Gjatë emisionit në momentan e leximit të pyetjeve nga publiku, dikush e ka pyetur Atdheun nëse ka kryer marrëdhënie intime me Antonelën dhe ai është përgjigjur negativisht duke mohuar çdo thashethem që po qarkullon së fundmi.

Article Logic
Execution time: 0.007735013961792