INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi, Oriola Marashi dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes?! Ky DETAJ i bën fansat të dyshojnë!

Çfarë ndodhi, Oriola Marashi dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes?! Ky DETAJ i bën fansat të dyshojnë!

Publikuar më: 21:31 04-05-2021

Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda janë në një lidhje dashurie. Ata janë parë kudo së bashku, madje nuk na i kanë kursyer as momentet e ëmbla me njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Mirëpo, së fundmi u vu re se dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe kjo ka bërë që të lindin dyshimet e para për një krisje të mundshme të marrëdhënies së tyre. Megjithatë, nuk mund ta marrim totalisht si të mirëqenë, por na mbetet të presim.

Kjo ka shqetësuar fansat të cilëve u ka rënë në sy ky detaji dhe kanë nisur nga vëzhgimet.

Aktualisht, supermodelja po realizon një Giveaway dhe në kuadër të rregullave të lojës, personat që e realizojnë kanë follow vetëm faqet e bizneseve me të cilët bashkëpunojnë. Mirëpo kjo nuk mund të thuhet për futbollistin, për të cilin nuk dihet se çfarë e ka shtyrë drejt një veprimi të tillë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0034339427947998