INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
4 Partnerët më besnikë sipas shenjës së horoskopit. Tradhëtia nuk ekziston për ta!

4 Partnerët më besnikë sipas shenjës së horoskopit. Tradhëtia nuk ekziston për ta!

Publikuar më: 10:53 22-08-2017
Sipas shenjës së horoskopit, dallohen edhe partnerët që janë më besnikë.
Sipas intv.al ata janë të përkushtuar ndaj lidhjes që kanë dhe nuk e mendojnë fare të tradhëtojnë. Me pak fjalë, nëse partnerët tuaj i përkasin këtyre shenjave të horoskopit jeni me fat.
1. Gaforrja
Kjo shenjë quhet ndryshe, shenja e dashurisë dhe e ndjenjave të sinqerta të dashurisë. Ajo nuk tradhëton, por jep shumë përkushtim.
2. Akrepi
Janë ndër personat më besnikë të zodiakut. Akrepët janë sharmantë dhe sjellin shumë pasion te partneri i tyre. Sipas intv.al dikush që i përket shenjës së akrepit mund të të dojë gjithë jetën.
3. Bricjapi
Kjo shenjë te jep shumë siguri në një lidhje. Është e gatshme të qëndrojë me partnerin që do, për gjithë jetën. Njihet si një shenjë e cila do qëndrueshmërinë në jetë dhe nuk e mendon fare të tradhëtojë.
4. Peshqit
Nëse peshqit dashurohen, përkushtohen tërësisht dhe nuk e çojnë në mendje të tradhëtojnë. Sipas intv.al personat që e kanë partnerin e tyre peshk do gëzojnë një lidhje plot emocion dhe do marrin shumë dashuri.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0034260749816895