INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shenjës së dashit me ardhjen e Hënës së Re në muajin prill do i ndodhin këto ndryshime të mëdha

Shenjës së dashit me ardhjen e Hënës së Re në muajin prill do i ndodhin këto ndryshime të mëdha

Publikuar më: 14:06 12-04-2018
Javët e fundit kanë qenë kaotike.
Me Mërkurin në retrogradë që nga 22 marsi,  të gjitha shenjat kanë pasur rrëmujë në mendjen e tyre. Megjithatë, Hëna e Re e prillit 2018 do të jetë ndryshimi astrologjikë që ju keni pasur nevojë. Shënoni 15 prillin  në kalendarin tuaj, sepse është dita kur do të jeni të lirë.
Hëna e re  është  gjithmonë një kohë rinovimi, sepse do  ju japin një fillim të ri. Është koha e përkryer për të vendosur synimet tuaja, rifokusoni energjinë tuaj dhe falni vetveten. Vibrimet që dërgoni në univers do të ndërtohen gjatë javëve të ardhshme dhe nga hëna e plotë, ju do të korrni atë që keni mbjellë.
Kur një hënë e re është në dash do të ndiheni  më ambicioz se kurrë. Kjo është një nga shenjat më të guximshme dhe të sigurta në zodiak .
Hëna e re është gjithashtu lidhëse me diellin, që  nxit evolucionin.  Kjo është një nga kombinimet astrologjike më kuptimplota të të gjithëve dhe ju do ta ndjeni zemrën tuaj të motivuar. 
Sipas intv.al më saktësisht, do i ndodhin këto ndryshimet e mëdha:
1. Do angazhohen për qëllime të reja
2. Do dalin nga zona e rehatisë, që do të thotë do guxojnë për projekte të mëdha. Kush guxon, edhe fiton. Lum si ju!
Burimi: Elite Daily
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0036261081695557