INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
12 personazhe të famshëm që kanë reaguar në mënyrë qesharake para paparacëve [FOTO]

12 personazhe të famshëm që kanë reaguar në mënyrë qesharake para paparacëve [FOTO]

Publikuar më: 12:40 26-04-2017

Jim Carrey është i papërsëritshëm!

 Të jetosh vazhdimisht i rrethuar nga  kamera të gazetarëve është diçka që jo të gjithë njerëzit gëzojnë. Kjo i shtyn ndonjëherë personazhet e famshëm të mendojnë se gjithmonë duhet të duken të përsosur, vetëm për të parandaluar shtypin duke u marrë me mangësitë më të vogla në paraqitjen e tyre. Yjet shpesh reagojnë në mënyrë agresive për ndaj paparacëve që marrin fotografi  pa lejen e tyre, por ka edhe raste që e marrin me sportivitet dhe humor si personazhet më poshtë:

Ryan Gosling

8210810-05-1481891537-650-bd5db9a0b6-1482238896.jpg

Uma Thurman

8210560-03-1481888734-650-d47b129579-1482238896.jpg

Dustin Hoffman

8210510-pinterest-1481836766-650-646bb43c57-1482238896.jpg

Katy Perry

8210310-57a2ec340e573-1481840472-650-902ac919ed-1482238896.jpg

Leonardo DiCaprio

8210260-1-1481840889-650-3f3752cf0f-1482238896.jpg

Gerard Butler

8210660-15-1481887793-650-df5b3d9506-1482238896.jpg

Jim Carrey

8210760-18-1481890472-650-a1db5c5a32-1482238896_-_Copy.jpg

Bruce Willis

8210460-9-1481838334-650-32aea12093-1482238896.jpg

Simon Cowell8210710-16-1481888072-650-03c82761fa-1482238896.jpg

Grant Gustin

8210410-55064a7597464713e510fc56d42e65eb-758x432-1481839426-650-e5240c86f2-1482238896.jpg

Benedict Cumberbatch

8210360-04-1481889125-650-9b9b5eec3c-1482238896.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0034279823303223