INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Burri vjen në shtëpi, gjen gruan në krevat me një tjetër dhe shikoni çfarë bën… [FOTO]

Burri vjen në shtëpi, gjen gruan në krevat me një tjetër dhe shikoni çfarë bën… [FOTO]

Publikuar më: 09:31 26-04-2017

Ndërkohë që pjesa më e madhe e partnerëve  kur gjejnë të dashurindashurën e tyre në shtrat me një tjetër reagojnë duke bërtitur ose edhe më keq....

Duston Holloway, 23 vjeç  nga Emory, Teksas u kthye në shtëpi dhe gjeti të dashurën e tij të dehur teksa flinte pranë një mashkulli të huaj pa këmishë veshur. Duston mendoi se ishte një mënyrë e përkryer të ruante qetësinë dhe t’iu shkrepte atyre disa foto. Madje edhe duke bërë një selfie me ta dhe duke i postuar më vonë në Facebook.

'Kur ktheheni në shtëpi dhe gjeni në mashkull tjetër në shtratin tuaj me atë që keni dashur! Burra të mirë meritojnë gra të mira”, shkroi ai në Facebook.

“Qetësisht bëra selfie me ta dhe tentova ta zgjoja të dashurën e cila ishte shumë e dehur. Doja ta pyesja nëse mund të flija në dhomën e lirë  dhe çfarë donin t’iu përgatisja për mëngjes”, shkori ai me ironi.

Më pas fotot e Duston u bënë virale në rrjetet sociale.

3F99596400000578-4445222-image-m-36_1493152692442.jpg

 

3F99595D00000578-4445222-image-m-47_1493152795698.jpg

 

3F99595800000578-4445222-image-m-29_1493152601967.jpg

 

3F99595000000578-4445222-image-a-48_1493152814842.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0084378719329834