INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Zgjidhni: Lamborghini i Encës apo i Noizy-t? [FOTO/VIDEO]

Zgjidhni: Lamborghini i Encës apo i Noizy-t? [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 17:56 15-08-2017

Lamborghini i Encës apo i Noizy-t?

Ata janë këngëtarët më të suksesshëm në vend. Edhe pse nuk vazhdojnë miqësinë ata janë ndër artistët më të përfolur dhe të kërkuar shqiptar. Ishte Enca ajo që në videoklipin e saj me titull “Ciao” bashkë me ish-banoren e “Big Brother”, Franceskën ishin duke i dhënë një Lamborghini të bardhë dhe për këtë u përfol mjaft në media. Por edhe Noizy, “kundërshtari” i saj në muzikë ka publikuar një foto në “Insta story” ku shihet duke i dhënë super makinës “Lamborghini” ngjyrë të zezë. Si thoni ju? Zgjidhni: Lamborghini i Encës apo i Noizy-t?/intv.al/ 

unnamed.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033421516418457
    array(1) { ["section"]=> string(59) "zgjidhni-lamborghini-i-ences-apo-i-noizy-t-foto-video-34659" }