INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të jetë kjo arsyeja e ëmbël pse Marina dhe Getoari janë ''arratisur'' për në këtë vend ku do donim të gjithë të ishim? [FOTO]

Të jetë kjo arsyeja e ëmbël pse Marina dhe Getoari janë ''arratisur'' për në këtë vend ku do donim të gjithë të ishim? [FOTO]

Publikuar më: 17:17 14-09-2018

Po ju e filluat punën? 

Ndërkohë që për pjesën më të madhe ka nisur rutina e përditshme, disa janë bërë gati për shkollën e të tjerë në punë, për Marinën dhe Getoarin kanë nisur pushimet. E ku kishte destinacion më impresionues se Kuba për çiftin e njohur të shoëbizzit shqiptar, të cilët po jetojnë një romancë të lumtur e cila u kurorëzua në martesë vitin e kaluar.

Mirëpo mesa duket ky udhëtim i tyre ka qenë i planifikuar dhe jo i rastësishëm pasi përkon me datën 11 shtator, pikërisht në kohën kur Marina Vjollca dhe Getoari u martuan një vit më parë.

Pra, moderatorja bukuroshe dhe Ghetto Geasy po festojnë përvjetorin e tyrë të parë në Kuba. Jetë të lumtur!

vabna.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010514974594116
    array(1) { ["section"]=> string(113) "te-jete-kjo-arsyeja-e-embel-pse-marina-dhe-getoari-jane-arratisur-per-ne-kete-vend-ku-do-donim-te-gjithe-te-71709" }