INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Surprizohet Capital T ‘midis Amerike’, përkrahet nga babi i idhullit të tij [FOTO]

Surprizohet Capital T ‘midis Amerike’, përkrahet nga babi i idhullit të tij [FOTO]

Publikuar më: 13:16 09-11-2017

Edhe Capital T, ashtu si shumë këngëtarë të tjerë shqiptarë, ka zhvilluar një tur koncertesh në Amerikë.

Dhe atje jo vetëm që është mirëpritur shumë mirë nga fansat, por edhe ka krijuar lidhje të forta me persona të rëndësishëm në industrinë e muzikës. Këhstu, reperi ëhstë surprizuar kur ka parë që babai i idhullit të tij, Drake, i ofron reperit shqipatr mbësjhtetjen maksimale. Dennis Graham, babai i Drake, ka shpërndarë postrein e Capital T në Instagramin e tij, ku shkruan:  “Një thirrje për vëllain tim @truekapo që po e shkatërron lojën në Shqipëri. Të shoh plako, ke mbeshtetjen time këtu në Shtetet e Bashkuara!”.

dtdrtr.png

Capital T nuk i ka përmbajtur dot emocionet dhe ka shkruar: “Jeta është e çmendur! Babai i idhullit tim më të madh dhe frymëzimit tim, Drake, më njeh dhe më ofron mbështetjen e tij në SHBA. Faleminderit shumë.

thytuytu.png

dfgdgf.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010619163513184
    array(1) { ["section"]=> string(83) "surprizohet-capital-t-midis-amerike-perkrahet-nga-babi-i-idhullit-te-tij-foto-41433" }