INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pritet të bëjnë ‘namin’ me këngën e tyre, Bebe Rexha ka dy fjalë për Rita Ora-n, ajo ia kthen kështu para 13 milion personave [FOTO]

Pritet të bëjnë ‘namin’ me këngën e tyre, Bebe Rexha ka dy fjalë për Rita Ora-n, ajo ia kthen kështu para 13 milion personave [FOTO]

Publikuar më: 20:11 30-04-2018

Bebe Rexha dhe Rita Ora na kane ‘mbushur shpritin’ kur i treguan botës se janë shoqe dhe se e duan njëra-tjetrën. Edhe pse kjo shoqëri mes tyre nuk është e njëjtë dhe me Dua Lipa-n, ato na kanë treguar se do i mbështesin gjithmonë shqipet ngado janë. 

U bë kohë që pritet një bashkëpunim mes dyshes, madje media ndërkombëtare ka shkruar akoma më shumë pasi do të jetë një këngë mjaft e ‘fuqishme’, pasi do i këndohet femrës. Titulli do të jetë ‘Girls’ dhe do vijnë së bashku me Cardi B dhe Charli XCX në këtë këngë.

Së fundmi ishte Bebe ajo që i dërgoi një mesazh para të gjithëve ku i shprehej me theksin anglez se pas disa orësh do takohen në Londër, ndërkohë Rita i dërgon një video-boomerang ku i mbyll syrin në një mënyrë ‘funny’./intv.al/

be_re.jpg

ë

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0023849010467529
    array(1) { ["section"]=> string(132) "pritet-te-bejne-namin-me-kengen-e-tyre-bebe-rexha-ka-dy-fjale-per-rita-ora-n-ajo-ia-kthen-keshtu-para-13-milion-personave-foto-56829" }