INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Policë, kamera, gardh metalik dhe graso rreth Kryeministrisë

Policë, kamera, gardh metalik dhe graso rreth Kryeministrisë

Publikuar më: 11:03 16-03-2019

Për të shmangur çdo incident policia ka ka marrë disa masa për mbrojtjen e godinës së Kryeministrisë, në protestën e sotme të opozitës.

Në terren janë rreth 1600 efektivë policie. Dera e Kryeministrisë është pa skela, por rrethimi metalik është në një parametër edhe më të gjatë. E gjithë godina është e rrethuar nga një gardh metalik.

Gjthashtu, rreth Kryeministrisë janë shumë kamera sigurie të instaluara për të bërë skanimin më të mirë të zonës dhe njëherësh identifikimin e protestesve, në rast incidentesh.
Shtyllat ku janë vendosur kamerat janë të lyera me graso.

Kjo masë është marrë për të shmangur dëmtimin e kamerave.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094649791717529
    array(1) { ["section"]=> string(64) "police-kamera-gardh-metalik-dhe-graso-rreth-kryeministrise-89245" }