INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Basha dhe Kryemadhi, mbledhje me sturukturat për të vendosur kohëzgjatjen e protestës

Basha dhe Kryemadhi, mbledhje me sturukturat për të vendosur kohëzgjatjen e protestës

Publikuar më: 11:12 16-03-2019

Lulzim Basha pas mbërritjes në selinë e Partisë Demokratike ka mbledhur strukturat drejtuese të PD për të vendosur mbi kohëzgjatjen e protestës së sotme. Opozita ka kërkuar leje nga policia për 48 orë qëndrim në shesh por kjo leje nuk është dhënë. Policia ia ka kufizuar orarin opozitës deri sonte në mesnatë. 

Ashtu si Basha, edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ndodhet në një takim me grupin e saj të ish-deputetëve për të konkuduar disa detaje të protestës së sotme.

 

Article Logic
Execution time: 0.0077910423278809
array(1) { ["section"]=> string(90) "basha-dhe-kryemadhi-mbledhje-me-sturukturat-per-te-vendosur-kohezgjatjen-e-protestes-89246" }