INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas largimit nga ‘On records’, Mozzik përballet me problemin e radhës [FOTO]

Pas largimit nga ‘On records’, Mozzik përballet me problemin e radhës [FOTO]

Publikuar më: 13:02 12-01-2018

Ditët e fundit u bë publik lajmi se dy reperat kosovarë, Mozzik dhe Getinjo ishin larguar nga On Records duke e prishur marrëdhënien me këtë label.

Por si duket problemet për Mozzik nuk mbarojnë me aq pasi vetë reperi, ka sqaruar ditën e djeshme me anë të një postimi se i kanë hack-uar Instagramin.

 “Prej gjumit u çova mora vesh që ma paskan hack s’po e di kush! M’falni të dashur njerëz nëse keni marrë sms ose diçka tjetër…”- ka shkruar ai. 

26803722_1401287026666798_1655443578_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010039806365967
    array(1) { ["section"]=> string(77) "pas-largimit-nga-on-records-mozzik-perballet-me-problemin-e-radhes-foto-47345" }