INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mozzik e paska punën “pisk”! Pasi i fshiu “Madam” ish-menaxheri i tij e kërcënon edhe për këngën tuaj të preferuar, mos e humbisni [VIDEO]

Mozzik e paska punën “pisk”! Pasi i fshiu “Madam” ish-menaxheri i tij e kërcënon edhe për këngën tuaj të preferuar, mos e humbisni [VIDEO]

Publikuar më: 12:38 20-04-2018

Ky sherr mes Mozzik dhe ish-menaxherëve të tij s’paska fund! 

U duk sikur gjithçka po normalizohej, por thjesht u duk. Pasi Mozzik dhe Getinjo u larguan nga labeli “On Records”, ata filluan karrierën solo duke krijuar një label tjetër të quajtur “2 Euro Gang”. I menjëhershëm ishte publikimi i këngës “Ti amo” nga Mozzik në bashkëpunim me Veysel, këngë e cila shumë shpejt u shëndrrua në hit ku mblodhi një shumë të madhe klikimesh.

Pastaj ishte Getinjo i cili publikoi një dokumentar të shkurt dhe pas kësaj paralajmëroi këngën “50” . Pas kësaj , Mozzik publikoi “Madam” , këngë e cila gjithashtu u shëndrrua në hit ku për një kohë të shkurtë mblodhi rreth 8 milion klikime.

Article Logic
Execution time: 0.0035262107849121