INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Kush është gruaja e martuar që ka kryer marrëdhënie me Noizy-n? [FOTO]

Kush është gruaja e martuar që ka kryer marrëdhënie me Noizy-n? [FOTO]

Publikuar më: 12:12 31-12-2017

Noizy është një reperët më të pëlqyer dhe suksesshëm por vlen të thuhet dhe ndër më të paguarit.

I ftuar ne emisionin “Xing me Ermalin” bashkë me kolegët e tij ofruan për publikun histori të padëgjuara dhe shumë shaka. Moderatori Mamaqi u bëri një lojë ku i pyeti nëse kanë pasur një marrëdhënie me dikë që ka qenë i martuar dhe të vetmit që e pranuan ishin Noizy dhe Varrosi. Reperi Noizy nuk e zbuloi identitetin e saj, thjesht vazhdoi në pytjen tjetër, teksa publiku dhe Ermali ishin duke qeshur./intv.al/

studi.png

Article Logic
Execution time: 0.00349283218384
array(1) { ["section"]=> string(68) "kush-eshte-gruaja-e-martuar-qe-ka-kryer-marredhenie-me-noizy-n-46364" }