INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kostumet dhe transformimet më të komentuara të Holloween. Duke filluar me Kim K deri tek Dua Lipa [VIDEO]

Kostumet dhe transformimet më të komentuara të Holloween. Duke filluar me Kim K deri tek Dua Lipa [VIDEO]

Publikuar më: 21:53 01-11-2017

Nga Kim K deri tek Rita Ora dhe Dua Lipa…

Ky Halloween ka qenë plot surpriza dhe shumë artistë na kanë habitur me veshjet e tyre. Disa vajza të showbiz-it shqiptar të cilat nuk i mendonim ndonjëherë që do zhvisheshin e bënë, disa të tjerë preferuan të qendronin në shtratin e tyre ndërsa disa të tjerë festuan me shoqerinë duke veshur kostumet. Në emsionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani u fol për personazhet VIP shqipare dhe ata të huaj, të cilet kishin zgjedhur kostumet dhe transformimet më të komentuara ndër vite. Për kë bëhet fjalë dhe sesi janë transformuar ata i shihni në videon më poshtë në minutën 10:48./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025348663330078
    array(1) { ["section"]=> string(108) "kostumet-dhe-transformimet-me-te-komentuara-te-holloween-duke-filluar-me-kim-k-deri-tek-dua-lipa-video-40693" }